Jdi na obsah Jdi na menu

Dva góly Průši rozhodly

HUDLICE - Srbsko  2:0

Dalším soupeřem hudlických fotbalistů bylo družstvo Srbska, které se potácí ve spodních patrech tabulky. Kdo by čekal, že vzhledem k postavení tohoto mužstva v tabulce  přijel soupeř s respektem, mýlil by se. Od začátku utkání to byl právě hostující tým, který se tlačil do útoku a mohl dokonce jít i velmi brzy do vedení. Hudlice zachránila buď zbrklost útočníků soupeře nebo brankář Sklenář. Poté co se Hudlice vzpamatovaly z úvodního tlaku soupeře, se začalo více hrát na polovině Srbska. Zhruba po půlhodině hry Průša převzal míč před pokutovým územím soupeře, obešel protihráče a prostřelil bezmocného brankáře - 1:0. Další chvíle tohoto hráče přišla před koncem prvního poločasu, kdy vsítil po spolupráci s Havlíčkem svůj druhý gól.

Ve druhém poločase obraz hry vypadal tak, že Hudlice spíše bránily výsledek a hostující hráči se snažili výsledek zkorigovat, což se jim ale nepovedlo. Za zmínku jistě ale stojí situace, kdy Průša odmítl hattrick. Ten se řítil sám na hostujícího brankáře, ale pokus o jeho přehození mu nevyšel.  Po této akci byl brankář oprávněně vyloučen, neboť zahrál rukou mimo pokutové území a proti oslabenému soupeři si Hudlice výsledek s přehledem pohlídaly.

VIDEO -  Gól na 2:0

Jedná se o unikátní záběr, kde střelec není ani jednou v záběru :) Poslechněte  si též odborný komentář na téma borovice, praváci a leváci. :)

HUDLICE - Srbsko   2 : 0

Branka domácích: 28. + 40. Průša

SK HUDLICE: Sklenář - Kočí, Havlíček, Sedlák , Vostárek - Lhotka, Průša , Hubka J., Kolář - Urban (77. Hubka R. ml), Kasseckert (88. Klekner)