Jdi na obsah Jdi na menu
 


Derby jak má být

15. 6. 2009

Derby jak má být

Díky teoretické šanci Nového Jáchymova na postup do okresního přeboru se  očekávaný zápas musel odehrát místo plánované neděle již v sobotu.  Důvodem OFS byla prý regulérnost soutěží, ale kdo se ve fotbale pohybuje, musí se tomuto alibistickému důvodu smát ještě teď ...

V Hudlické kabině bylo velmi rušno již půl hodiny před výkopem, když se zjistilo že nejsou registrační průkazy hráčů. Znamenalo to, že místo rozcvičování zhruba polovina hráčů již ve dresech odjela shánět domů své občanské průkazy. Stálo by konečně za zamyšlení, jak průkazy vyřešit, neboť se tato ostuda stala během jarní části soutěže již podruhé!

Nemožnost rozcvičení hudlickým hráčům rozhodně pomohla, protože se ihned po úvodním hvizdu do soupeře pustili tak, že hostující hráči nevěděli kde jim hlava stojí. Své obrovské šance ale bohužel Hubka J., Olšiak ani Kilberger neproměnili a tak samozřejmě přišel trest na druhé straně. Odražený míč po rohu uklidil do Sklenářovy brány přesnou střelou hráč hostí - 0:1. Od této chvíle se hra vyrovnala a naštěstí se podařilo skórovat i domácím. J. Hubka obelstil protihráče a přesnou střelou k tyči vyrovnal - 1:1. Do konce poločasu se ještě nechal vyloučit hráč Jáchymova za nesmyslný faul na Svobodu v přerušené hře.

V druhé polovině se Hudlice nemohly proti oslabenému soupeři gólově prosadit a hrál se vyrovnaný fotbal. Domácí chtěli rozhodnout, ale opět udeřilo na druhé straně, když po brejkové akci skóroval Spurný. Hosté se z vedení ale neradovali dlouho, protože skoro vzápětí vyrovnával Lhotka, když prostřelil nejistého hostujícího brankáře.

Jak je již napsáno v nadpisu, bylo to derby jak má být.. bylo na co koukat, přišlo hodně diváků, padly 4 góly a dokonce i na vyloučení došlo ... Výsledek mohl být pro domácí i lepší, ale to by se musela zlepšit žalostná koncovka.. Snad příště ..

SK HUDLICE - Čechie Nový Jáchymov   2 : 2  (1:1)

Branky Hudlic: 25. Hubka J, 71. Lhotka

SK HUDLICE: Sklenář V. - Kočí, Sedlák, Havlíček, Průša - Jarolímek, Lhotka, Kilberger (Hubka R. st.), Olšiak - Svoboda, Hubka J.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář