Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečně další vítězství před domácím publikem

25. 10. 2009

V desátem kolem přivítal tým Hudlic na svém hřišti nováčka 3.třídy, tým z Chrustenic. Tabulkové postavení velelo jasně k tomu, aby všechny body zůstaly doma. :) 

Náš tým byl dále zužován potrestanými hráči a marodka se po minulém zápase rozrostla o Kamila Svobodu,ale jelikož nás nebylo moc, tak i on si sedl na lavičku náhradníků. Na zápas nebyl k dispozici ani Lukáš Havlíček, který odjel na svatební cestu. Naopak se vrátil po trestu Rosťa Hubka ml. a připravena do zápasu byla i posila z Tetína Martin Pagač  Od začátku zápasu sme měli taktovku hry ve své režii a několik šancí zahodil právě nový utočník Pagač. A známe pořekadlo nedáš,dostaneš platilo i zde a hosté se po ojedinělém útoku a centru do vápna dostali do vedení. Nutno dodat že střelcem gólu byl náš bek Pepík Urban, který nasměroval nepovedený odkop přesně do protipohybu brankáře Sklenáře :) Tento gól nás ještě více nabudil a po rozehrání jsme z prvního útoku vyrovnali zásluhou individuálni akce Kuby Hubky. Další šance jsme trestuhodně zahodily. Za zmínku stojí střela Davida Dvořáka, který z malého vápna minul bránu. Naštěstí se do kabin šlo za stavu 2:1 pro domáci. Ostrou střelu z dobrých 25 metrů Rosti Hubky ml. brankář jen vyrazil před sebe a u míče byl jako první Martin Pagač a bez problémů střelu dorazil.

Do druhého poločasu sme vstoupili opatrně až lehkovážně a můžeme děkovat střelecké nemohoucnosti hostů, že některou z našich chyb nepotrestali. A aby toho nebylo málo, v 55.minutě, po ošklivém faulu soupeře, musel střídat David Dvořák a nastoupil za něj Jirka Vostárek,který ještě nebyl 100% fit po svalovém zranění. A to se také projevilo po několika minutách,když musel být pro bolest střídán a nahradil ho veterán v Hudlických barvách Veselý. Hostům s přibývajícím časem nezbylo nic jiného než vrhnout všechny síly do útoku a tím pootevřít zadní vrátka. Naši hráči se několikrát řítili v přesile na brankáře, ale žádný z útoků neskončil gólem. Naštěstí po rohovém kopu v 80.minutě si na prodloužený balon naběhl Rosťa Hubka ml. a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Zbytek zápasu se dohrával v poklidném tempu. Na hřiště se podíval i Kamil Svoboda a pomohl udržet naše vítězství. Celý zápas se obešel bez karetních napomenutí, k čemuž přispěl i bezchybným výkonem rozhodčí Pecka.

SK HUDLICE -  Chrustenice    3:1 (2:1)

Góly: Hubka J., Pagač, Hubka R. ml - Urban (vlastní)

Rozhodčí: Pecka

Sestava:

Sklenář- Stuna, Kočí, Hubka R. ml., Urban - Lhotka, Křivohlavý, Hubka R. (Svoboda), Dvořák ( Vostárek,Veselý) - Pagač, Hubka J.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace k vitezstvi

(Lukas a Hanca, 27. 10. 2009 11:33)

Vsechny zdravime a gratulujeme k vitezstvi!