Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nepovedený pokus o fotbal ve Vysokém Újezdu

26. 4. 2010

 Nepovedený pokus o fotbal ve Vysokém Újezdu

 

   Po vybojovaném bodu s Karlštejnem zajížděli hudličtí hráči do Vysokého Újezdu, kde chtěli tentokrát ukořistit body tři. Už i z toho důvodu, že soupeř na předposledním místě tabulky na podzim z Hudlic odvezl bod za nečekanou remízu. Ještě v týdnu před zápasem to vypadalo že bude mít trenér k dipozici 16 hráčů, ale realita byla opět jiná.  K zápasu odcestovalo pouhých 12 hráčů, a to po dlouhé době včetně  J. Olšiaka, kterému  již skončila florbalová sezona (završená mistrovským titulem).

 

     O co hezčí byl pohled na okolí nové (trestuhodně moc neudržované)  hrací plochy, o to horší představení se konalo na hřišti. Hrála se klasická pralesní holomajzna bez pohybu, přesné přihrávky a kloudné akce. Do této hrůzostrašné podívané krásně zapadal i hlavní rozhodčí Chvátal, který svými výroky vzbuzoval údiv, hněv a nakonec snad i soucit u hráčů obou týmů. Ze začátku zápasu se hudličtí dostali přece jen do několika šancí, ale vstřelit gól se žádnému z hráčů nepodařilo.To se povedlo až domácím, když nedůsledně bráněný hráč prostřelil z hranice velkého vápna pěknou střelou bezmocného Sklenáře.

 

     Ve druhém poločase se ze začátku nedařilo střelcům ani na jedné straně.  Obě mužstva měla velké příležitosti ke změně skóre, ale neujaly se ani samostatné úniky domácích, do kterých je neúnavně posílali svými  nepřesnostmi hráči Hudlic. Nakonec se přece jen podařilo hudlickým srovnat po precizně kopnutém přímém kopu Svobody. Když se podařilo dostat do domácí sítě míč podruhé, radost hostům zkazil rozhodčí, který  " viděl" faul na brankaře (spíše slyšel, brankář totiž v chumlu hráčů zařval). Neuznat gól se rozhodčímu povedlo i v případě Vysokého újezdu, kdy "velmi citlivě" přerušil hru  maximálně dvě sekundy předtím, než vystřelený míč doplachtil za záda Sklenáře. Zhruba 15 minut před koncem se povedlo rozhodčímu vyloučit každému z týmů po jednom hráči za vzájemnou potyčku. O tom, kolik z potyčky rozhodčí viděl svědčí i zápis z utkání, který se s realitou moc neshoduje. Zasloužená remíza se ale  tentokráte nekonala, domácím se totiž  do konce zápasu ještě podařilo vstřelit vítěznou branku po neodpískaném  faulu na Kočího.

 

 

Vysoký Újezd - SK HUDLICE   2 : 1   (1:0)  

Rozhodčí: Chvátal

Góly: 71. Svoboda

ČK: Vostárek

SK HUDLICE: Sklenář  – Kočí, Havlíček, Bergman, Vostárek  –  Pagač (46. Olšiak), Dvořák, Hubka R. ml., Lhotka –   Svoboda K., J. Hubka 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář