Jdi na obsah Jdi na menu
 


Posvícení bez bodů

12. 10. 2009

Posvícení bez bodů

     V nedělním sychravém odpoledni dorazilo do Hudlic k sehrání dalšího utkání velmi ambiciózní  mužstvo Hýskova, netající se postupovými ambicemi. To, že nebude soupeř  bojovat o postup jen na hřišti, bylo jasné již před zápasem, kdy funkcionář Hýskova volal do zaměstnání nadřízenému jednoho z hudlických klíčových hráčů, zda by nešlo nějak zařídit, aby musel být hudlický hráč v době zápasu v práci. Je ale možné, že se pletu a funkcionář to myslel s hudlickým hráčem dobře – přečetl si někde, že je  krize a chtěl tomuto hráči dopřát vyššího výdělku, který se bude jistě hodit. Každopádně je tato snaha ať z toho či onoho důvodu zavrženíhodná.
 
     Do zápasu šly Hudlice opět ve velmi provizorní sestavě, neboť z klasické  základní sestavy chyběli tito hráči: Jarolímek (trest), Hubka R. st, Vostárek (oba zranění) a další hráči nastoupili se silným nachlazením. Aby toho nebylo málo, do půl hodiny se ještě zranili Kilberger a Svoboda K.
 
     Zápas samotný probíhal spíše v režii Hýskova, který měl více ze hry a snáze se dostával před branku domácích. Z toho pramenily dvě velké šance, které se ale hostujícím hráčům proměnit nepodařilo. Hudlice také několikrát před soupeřovou brankou zahrozily, ale zejména K. Svobodovi se  nepodařilo ani jeden centrovaný míč ze strany hlavou umístit mezi tři tyče. Asi největší zajímavostí byl v prvním poločase  (pro domácí fanoušky) návrat dlouholetého bojovníka Pavla Veselého na trávník, který se rozhodl po několika letech fotbalové nečinnosti pomoci svým bývalým spoluhráčům.
 
Ve druhém poločase  změna hry  nenastala, Hýskov se ihned pustil do dobývání Sklenářovy branky. I když hudlickým viditelně ubývaly síly, do vyložených příležitostí soupeře nepouštěli. I díky (do té doby) nevídaně poctivému  hýskovskému pomeznímu rozhodčímu. Ten po hodině hry zamával „svým“ hráčům ofsajd, kterým jim zmařil velmi dobrou  šanci a  za svou poctivost dostal od hráčů Hýskova co proto. Asi na základě „domluvy“ od těchto hráčů pak za 5 minut pustil v podobné situaci metrový ofsajd a díky tomu se dostalo mužstvo hostí do vedení. Po gólu Hýskova začalo být z náznaků čím dál tím jasnější, že se zápas opět náhodně nepovede ani hlavnímu rozhodčímu Vlachopulosovi, který svou náklonnost k hudlickým hráčům předvedl již na Cembritu. Posledních 20 minut utkání v režii tohoto rovného, charakterního a inteligentního člověka popisovat nebudu, protože je možné že by článek mohly číst i děti. Za zmínku však určitě stojí 3 (!) červené karty udělené domácím...

 

SK HUDLICE – Hýskov    0 : 1   (0:0)  

Rozhodčí: Vlachopulos

ČK: 66. Svoboda J., 81. Zíma P. (náhradní brankář) , 88. Hubka R. ml

SK HUDLICE: Sklenář – Kočí, Dvořák, Hubka R. ml., Stuna  – Kilberger (24. Svoboda J.), Křivohlavý, Havlíček (62. Kasseckert)., Lhotka – Svoboda K. (33. Veselý P.),  Hubka J.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro hyskovaka

(Lukáš, 18. 10. 2009 21:22)

a) Děkujeme za duchaplný příspěvek.
b) To jste takový kopyta že si to nevykopete jen na hřišti ??

Hyskov

(hyskovak, 18. 10. 2009 16:46)

Stale a stale ubrecene kozojedy.....

Hýskov

(Zede, 15. 10. 2009 9:39)

Škoda na ten fotbal v neděli chodit, když Hýskov odehrál mnohem lepší zápas v zákulisí než na hřišti!!!

zápas

(Ravi, 15. 10. 2009 8:53)

Divák z Berouna byl asi na jinem zápase,protože to byl zářez jako prase.Bohužel u "rozhodčího"Vlachopulose to neni poprvé a určitě né naposledy.

Rozhodčí

(Sklenářová Monika, 15. 10. 2009 7:37)

Vážený anonymní diváku z Berouna, vyjádříla jsem pouze svůj názor, tedy názor diváka a jestli jste na zápase byl tak nemůžete tvrdit, že nejsem objektivní. Výkon soupeře i rozhodčího vidělo nespočet diváků a myslím, že s mým názorem bude většina souhlasit. Jestli se o hudlickém družstvu říká, že jsou uplakánci, tak v tom případě nevím, jak by se mělo říkat nedělnímu soupeři.

Mazání příspěvků

(admin, 14. 10. 2009 21:24)

Jako administrátor stránek Vám garantuji, že smazáno nebylo nic. Pokud máte potřebu vyjádřit se, můžete to samozřejmě učinit, budeme vděčni. V případě problémů se zobrazením příspěvku mě klidně kontaktujte na roteiro@centrum.cz, Váš příspěvek klidně vložím sám.
Děkuji
admin

zápas

(divák z Berouna, 14. 10. 2009 18:34)

Myslel jsem že jste objektivní ale když mažete komentáře kde nejsou žádná vulgární slova ale jen názor nezávisleho diváka nezbývá mě nic jiného než věřit tomu co se o vás povídá uplakané mužstvo které hledá chyby všude jinde ale ne u sebe.

Rozhodčí

(Sklenářová Monika, 14. 10. 2009 8:36)

Musím reagovat na nedělní výkon pana rozhodčího! Za všechny fanoušky, kteří i přes špatné počasí dorazili podpořit svoje družstva. Chodím skoro na všechny fotbalová utkání, ale takový směšný výkon pana rozhodčího jsem ještě neviděla. Od prvních minut bylo patrné, že co si hráči Hýskova nevykopou to jim pan rozhodčí zajistí. Bohužel pro diváky a vlastně i hráče samotné. Vůbec se našim hráčům nemůžeme divit, že jsou naštvaní a nechce se jim hrát, když veškerou jejich snahu zhatí pan rozhodčí.