Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povedená sobota v Nižboru

15. 11. 2009

Povedená sobota v Nižboru

     V netradičním čase 11.00 odehrály Hudlice poslední kolo podzimní části soutěže v Nižboru s místním "B" týmem. Vzhledem k tomu, že domácí "áčko" hrálo také v sobotu, měly Hudlice v plánu naplno bodovat. Počítalo se totiž správně s tím, že "béčko" nebude moc posíleno. Zápas byl také velmi prestižní pro trenéra Jirotu, který v Nižboře několik let působil a také pro Zdeňka Stunu, který nejen že v Nižboře hrál, ale nastoupil dokonce proti svému otci a bratrovi.

     Mužstva nastoupila na hodně těžký terén, který znemožňoval přesnější kombinaci a s přibývajícím časem ubíral hráčům dost sil. Hra samotná v prvním poločase moc krásy nenabídla, a tak to vypadalo, že se hráči obou týmů již vidí na posezení pořádaném ke konci sezony. Hudlice se spíše snažily dostávat k bráně soupeře kombinací, oproti tomu domácí sázeli spíše na rychlé brejky, neboť k tomu měli na rozdíl od Hudlic vhodnější typy hráčů. Po bratrské spolupráci J. a R. Hubky gól  v prvním poločase přece jen padl, když druhý jmenovaný poslal míč do branky po zemi podél vyběhnuvšího gólmana.

     I přes jednogólové vedení čekala o poločase v kabině hudlické hráče bouře v podobě rozčíleného trenéra Jiroty. Vypadalo to, že si hru Hudlic představoval přece jen trošku jinak :). Hráči si zřejmě vzali jeho slova k srdci, neboť ve druhém poločase se hra zlepšila. Po chvíli se podařilo zlepšenou hru přetavit ve druhý gól, když opět střílel Hubka R. ml po nahrávce mladšího bratra. Ten se do konce zápasu také dočkal gólu, když prostřelil nejistého domácího brankáře. Domácí v průběhu druhého poločasu opět několikrát zahrozili z brejků a vypracovali si i několik zajímavých standardních situací. Naštěstí pro Hudlice ale nebyli vůbec efektivní v zakončení, nebo zasáhl spolehlivě chytající brankář Sklenář.

PS

Pozorný čtenář si jistě všiml, že v článku chybí popis 4 gólu. Tato situace si ale jistě zaslouží zvláštní odstavec. Zhruba 10 minut před koncem se na hřiště dostal zřejmě největší skrytý talent (a to  velmi dobře) historie hudlické kopané. Tento elitní střelec totiž  marnil svůj potenciál dlouhá léta buď v brance, nebo totálním nezájmem o fotbal. Od jeho pobytu na hřišti se totálně změnil obraz hry a nebýt méně talentovaných spoluhráčů v jeho okolí, jistě by se dokázal prosadit více než jednou. Jeho neuvěřitelný kousek si tu nedovolím ani popsat, vše vylíčí sám pan střelec na videu pod článkem. Zajímavá je též situace, že se tento snajpr neobjevuje ve fotogalerii k utkání. Ze zákulisí jsme zjistili, že vzhledem k jeho neustálému pohybu a rychlému střídání míst na hřišti nebylo prostě v lidských silách najít tohoto hráče v hledáčku a udělat rozumnou fotku. Nás pár vyvolených, co jsme ho viděli na vlastní oči to ale nemrzí, protože jeho herní projev nám zůstane v našich myslích do smrti. Nejsmutnějším okamžikem na celém zápase bylo velmi necitlivé zapískání konce rozhodčím již v 90. minutě. Kdyby si uvědomil čeho je svědkem a co právě zažívá, jistě by se hrálo minimálně 120 minut, aby si vychutnal fotbalovou poezii tohoto hráče. Pokud jste dočetli až sem, jistě již víte o kom je řeč ...Ano, je to PETR ZÍMA !  :)

 

 

SK Nižbor "B" - SK HUDLICE   0 : 4   (0:1)  

Rozhodčí: Pos ml.

Góly: 32., 59. Hubka R ml., 73. Hubka J., 86. Zíma

SK HUDLICE: Sklenář – Kočí, Veselý, Dvořák, Stuna  –  Havlíček, Křivohlavý, Hubka R.st., Lhotka –   Hubka J. (80. Zíma), Hubka R. ml.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

talentovi :-)

(Venda od Ivči , 15. 2. 2010 19:45)

Zímáčku ty jsi ještěr!!!! :-) Jestli hraješ jak vyprávíš, tak těch dalších devět na hřišti je zbytečně moc :-)

Jednou nejsem a přijdu o takovou událost

(Předseda, 15. 11. 2009 21:12)

Péťo gratuluji věřím že to není tvé poslední slovo.

skrytý talent

(Zdeněk S., 15. 11. 2009 20:14)

Jsem hrdý na to, že jsem mohl být 10min. na hřišti s takovou osobností jako je Petr :)))
Pěkně napsané! A to video nemá chybu..