Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povinná výhra

18. 4. 2009

Povinná výhra

V sobotu se v Chodouni utkalo mužstvo SK Hudlice  s týmem Tmaně, který byl v tabulce na posledním místě. I proto se čekal jednoznačný zápas, ve kterém Hudlice nepřipustí žádné překvapení i vzhledem k tomu, že nastala věc skoro nevídaná - trenér měl zamotanou hlavu z toho, že měl k dispozici 13 hráčů ! :)

Začátek zápasu tomu i napovídal, hostující hráči se dostali do několika slibných příležitostí, které při troše štěstí mohly skončit gólem. Bohužel neskončily a tak se ke slovu dostalo "domácí" mužstvo, které také několikrát zahrozilo před hudlickým gólmanem. První gól zápasu  přišel zhruba po půlhodině hry, kdy se na hranici velkého vápna uvolnil Kasseckert a střelou ke vzdálenější tyči nedal domácímu brankáři šanci.

Druhá polovina zápasu se velmi podobala té první, s tím rozdílem, že šance Tmaně byly čím dál tím nebezpečnější a když Hudlice nezachránilo břevno, tak musel zasáhnout bravurním zákrokem brankář Sklenář, který se vznášel ve vzduchu jako "za mlada" :) Opět samozřejmě platilo klasické "nedáš -  dostaneš" a tak když své šance Tmaň nevyužila, dostal opět Kasseckert přihrávku za obranu a sám před gólmanem neomylně poslal míč do brány a stanovil tak konečný výsledek 0:2.

Jinak zápas neodpovídal tomu, že mužstva dělí v tabulce prospastných 27 bodů a pokud bude Tmaň bodovat s celky z konce tabulky, nemusí být pro ni záchrana nereálná.

Tmaň - HUDLICE  0:2

Branky: 28. a 75. Kasseckert

SK HUDLICE: Sklenář - Kočí, Havlíček, Sedlák (89. Klekner), Průša - Kolář, Hubka R. st., Hubka J., Lhotka (70. Kobr) - Svoboda, Kasseckert

Rozhodčí: Kareš

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář