Jdi na obsah Jdi na menu
 


První jarní zápas - referát

30. 3. 2009

Vydřené první jarní vítězství

 

V sychravém počasí začala na domácím hřišti hudlických fotbalistům jarní část sezony utkáním s berounským Cembritem. V tabulce  oba celky dělily pouhé dva body, proto se dal očekávat tuhý boj.

Po úvodním oťukávání , které moc fotbalové krásy nepřineslo se zhruba po půlhodině prosadili domácí, když branku vstřelil z ojedinělé fotbalové akce Svoboda. V závěru prvního poločasu mohlo být vyrovnáno, ale soupeř v samém závěru poločasu   pohrdl pokutovým kopem, který zneškodnil  brankář Sklenář. Zajímavé na tomto momentu bylo, že se rozhodčímu líbil až 3 (!) pokus exekuce. Poločas skončil hubeným vedením Hudlic,  a to spíše zásluhou nemohoucnosti soupeře,  který se na dobře připraveném hřišti lépe pohyboval a několikrát se dostal do nebezpečného zakončení.

Na začátku druhého poločasu se obraz hry příliš nezměnil diváci viděli spíše boj, s řadou nepřesností. S přibývajícím časem na hřišti přibývalo emocí, které začal cca 20 minut před koncem velmi živit i do té doby celkem přesný rozhodčí Pos ml. Zhruba v této době měl Cembrit asi největší šanci na srovnání skóre, ale tečovaná střela hostujícího útočníka skončila těsně vedle pravé tyče domácí branky. V samotném závěru mohly Hudlice své vítězství po brejku do otevřené obrany hostí pojistit, nicméně ani jedna ze dvou šancí se neujala.

 

HUDLICE - Cembrit    1 - 0

Branka: Svoboda

HUDLICE: Sklenář - Kočí, Havlíček, Urban, Klekner - Lhotka, Hubka R. ml. (72. Hubka R. st.), Průša, Kolář - Svoboda, Hubka J.

Rozhodčí: Pos. ml

 

Diváků: 80

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář