Jdi na obsah Jdi na menu
 


Snadný zápas bez náboje

3. 6. 2010

Snadný zápas bez náboje

      V sobotu 29. května  se hudličtí hráči  vydali na venkovní zápas s Chrustenicemi, který se odehrál na pro ně neznámém hřišti v Drahelčicích. Hřiště bylo dosti nevyhovující a  křivé, ale nedalo se nic dělat. Na zápas se hráči  slézali jak švábi na pivo, za což jim  v kabině pěkně trenér  vyčinil.

     K zápasu není moc co napsat, utkání probíhalo naprosto bez náboje. Chrusteničtí moc hudlickou branku neohrozili, ale i tak se jim povedlo jednou skórovat.  Hudličtí jinak měli celý zápas naprosto pod kontrolou,pěkně si  zatrénovali a ještě si i trochu vylepšili skóre, protože se jim podařilo vstřelit 8 branek. Zápas skončil 8:1, když poslední gól vstřelil obávaný a nevyzpytatelný střelec Petr Zíma. Aby utkání nebylo ještě jednoznačnější, tento šutér raději nastoupil od začátku v brance, ale i přesto se mu podařilo jednou dostat na půlku soupeře a ihned dát gól svému šéfovi, který nastoupil v soupeřově brance. 

     K článku si dovolím připojit video natočené soupeřem (díky), kde je spousta zajímavých momentů z utkání a také výstavní životní trefa Křivohlavého.

 

 

Chrustenice - SK HUDLICE   1 : 8   (1:4)

Rozhodčí: Kros

SK HUDLICE:  Zíma - Kočí, Urban, Stuna, Bergman - Lhotka, Jarolímek, Křivohlavý, Pagač -  Hubka, Svoboda

Góly: Svoboda 2, Hubka 2, Lhotka, Zíma, Křivohlavý, Kočí

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář