Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spravedlivá dělba bodů

26. 4. 2009

Spravedlivá dělba bodů

Hýskov byl dalším týmem, který přijel poměřit síly s domácími hráči. Dle výsledků a sestavy hostů se nečekal boj jako v posledních ročnících, ale spíše pohodlné vítězství domácích.

Po úvodním oťukávání  se jako první osmělili domácí hráči, ale šance Kasseckerta a J. Hubky bohužel skončily buď na gólmanovi hostí nebo střelou mimo bránu. Další šanci měl i Svoboda, ale jeho nebezpečnou střelu stačil na poslední chvílí zblokovat protihráč. V celém průběhu prvního poločasu se Hudlice snažily najít recept na obranu Hýskova, který se dopředu vydával pouze velmi sporadicky.  Předvedená hra obou týmů by přísnější měřítko v prvním poločase určitě nesnesla, a tak největším zážitkem pro diváky v Hudlicích byla určitě výborná  poločasová klobása a studené pivo.

Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil, domácí  se marně snažili o vsítění gólu a hosté spíše bránili. Nakonec to byli ale právě hýskovští, kteří se radovali z prvního gólu v zápase. Po ojedinělé akci na půlce domácích přišel nenápadný centr, který hlavou usměrnil hostující hráč do branky bezmocného brankáře Sklenáře. Nutno podotknout, že u toho hráče stáli dva hudličtí .. Po obdrženém gólu Hudlice začaly hrát více na riziko, měly snahu výsledek zvrátit, ale jediným výsledkem bylo to, že se začaly hosté dostávat do nebezpečných brejků.  Pojišťovací gól ale Hýskov i po slibných šancích odmítl a tak se konečně podařilo domácím srovnat. Svoboda se na hranici pravidel zbavil ve velkém čtverci obránce a s přehledem napnul síť. Následující planá snaha domácích již gól nepřinesla a utkání skončilo zaslouženou remízou.

 Video z nástupu

 

HUDLICE - Hýskov   1:1

Branka domácích: 78. Svoboda

SK HUDLICE: Sklenář - Kočí, Havlíček, Sedlák , Vostárek - Průša , Hubka R. st., Hubka J., Klekner (76. Urban) - Svoboda, Kasseckert

Rozhodčí: Vodička

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář