Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šťastná remíza

6. 10. 2009

Šťastná remíza

Před dalším zápasem hudlického mužstva musel trenér domácích řešit velké problémy se sestavou. Kromě dvou potrestaných hříšníků z minulého zápasu hlásilo  několik dalších hráčů nachlazení. I přes tento handicap ale někteří museli stejně nastoupit, aby bylo na hřišti potřebných 11 hráčů.

Do samotného zápasu vstoupily Hudlice celkem dobře, když měly první velkou šanci. K. Svoboda přihrál v pokutovém území R. Hubkovi st., ale ten ke smůle domácích jen těsně netrefil soupeřovu branku. Poté se již chopili iniciativy hosté z Loděnic, kteří byli na hřišti vidět více. Ani ne snad díky o moc většímu fotbalovému umu, ale díky pohybu, kterému domácí pochopitelně vzhledem k průměrnému věku mužstva nemohli stačit. Naštěstí se fotbal hraje na góly, ale jejich vstřelení nebyli schopni loděničtí kupodivu ani z vyložených příležitostí. Hudlice se v tu chvíli snažily již hrát spíše na brejky a těžit z dlouhých výkopů brankáře Sklenáře. Když se neujala ani jedna pološance Hudlic, šli fotbalisté do kabin za stavu 0:0.

Ve druhém poločase se pokračovalo podle stejného scénáře jako v poločase prvním. Loděničtí zahazovali jednu šanci za druhou a Hudlice se dostávaly před branku hostů velmi sporadicky. Na pohromu pro domácí to vypadalo zhruba po hodině hry, kdy se zranil tradiční pilíř obraných řad Vostárek, ale střídající Urban ho zastoupil velmi zdatně. Z hudlických šancí stojí jistě za zmínku umístěná střela  J. Hubky, kterou ale dobrým zákrokem zneškodnil brankář hostí. I díky tomuto zákroku a totální střelecké impotenci loděnických hráčů skončil zápas bezbrankovou remízou s následnou  dělbou bodů.

PS:  S přehledem pískající rozhodčí Ryska ukázal, že rozhodovat zápas jde i bez zbytečného machrování a honění si svého ega na hřišti.
 

SK HUDLICE – AFK Loděnice „B“    0 : 0  

Rozhodčí: Ryska

SK HUDLICE: Sklenář – Kočí, Dvořák, Vostárek (65. Urban),  Stuna – Kilberger, Křivohlavý,  Hubka R. st., Lhotka – Svoboda K. (86. Svoboda J.),  Hubka J.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

rozhodčí

(Zdeněk S., 6. 10. 2009 10:08)

Přál bych si víc takových rozhodčích jako je pan Ryska. Žádné zbytečné zdržování nebo kouskování hry, žádne zbytečné karty apod. Perfektní výkon. A my předvedli bojovný výkon :) Myslím že bod je hodně dobrej vzhledem k počtu zdravých hráčů :)