Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězná oslava padesátin Rosti Hubky

18. 5. 2009

Vítězná oslava padesátin Rosti Hubky

Po velmi úspěšné sobotní brigádě se sešli hudličtí hráči v neděli na hřišti znovu, aby poměřili síly s celkem z Broum, který hraje o udržení.  Vzhledem k  ostatním výsledkům 21. kola bylo jasné, že vítězství zaručí Hudlicům třetí místo v průběžné tabulce.

Před zápasem proběhl slavnostní ceremoniál, neboť Rosťovi  Hubkovi je 18.05. neuvěřitelných  padesát let. Kvůli tomuto okamžiku si cestu do hlediště dokonce  našla i jeho manželka, která  společně se zástupci výboru svému manželovi a neoficiálnímu správci areálu pogratulovala a popřála hodně zdraví do dalších let. Ještě jednou gratulujeme a hlavně děkujeme !!

Po úvodním hvizdu se na hřišti začaly dít věci naprosto neočekávané. Místo toho, aby začali Hudlice svého soupeře z dolních pater tabulky přehrávat, stal se pravý opak. Broumy do zápasu "vlétly" po hlavě a dá se říci, že i měli více ze hry. Jediný, kdo z hudlického týmu snesl přísnější měřítko, byl právě padesátiletý oslavenec R. Hubka. Neznalý fanoušek si musel myslet, že Rosťovi není padesát, ale jeho spoluhráčům spíše šedesát. Po dvaceti minutách marné snahy Hudlic o fotbal přišel šok v podobě gólů hostů. Kočí zahrál malou malou :) domů, kterou vystihl protihráč a pohodlně sám proti Sklenářovi zavěsil. Zlom ve hře Hudlic nastal až po střídání zdravotně indisponovaného Kasseckerta, kterého nahradil Olšiak. Ten se postavil místo trápícího se Jakuba Hubky, který se posunul na své oblíbené místo do útoku. V tomto složení se začalo konečně dařit a výsledkem byly 4 góly (2x Hubka J, 2x Svoboda)  do poločasu v síti broumského brankáře.

V druhé polovině se hrál bezstarostný fotbal z konce prvního poločasu. Další  gól Hudlic přidali J. Hubka a Olšiak. Druhý jmenovaný mohl skóre ještě zvýšit, ale neuvěřitelně překopl prázdnou bránu z jednoho metru. Je škoda že gól nevsítil oslavenec Rosťa Hubka, ale náladu si spravil alespoň čtyřmi asistencemi. V závěru utkání se ještě podařilo skórovat týmu Broum po chybě Havlíčka, který ztratil zbytečně míč.

 

HUDLICE - Broumy   6 : 2   ( 4 : 1 )

Branky domácích: 3x Hubka J., 2x Svoboda, 1x Olšiak

SK  HUDLICE: Sklenář - Kočí, Havlíček, Sedlák , Průša - Lhotka, Hubra R. st. (65. Urban) , Hubka J., Kolář -  Kasseckert (27. Olšiak), Svoboda (73. Klekner)

Rozhodčí: Mázdra

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář