Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výrazně zlepšená hra přinesla vítězství

3. 5. 2010

Výrazně zlepšená hra přinesla vítězství

     Po blamáži ve Vysokém Újezdu se hudličtí fotbalisté představili na domácím hřišti, kde jim byl soupeřem celek ze Všeradic. Tentokrát na zápas nedorazilo pouhých 12 hráčů jako minule, ale neuvěřitelných 18! Všichni přítomní byli zvědaví, jak si s touto situací poradí trenér a jakou základní jedenáctku pošle do zápasu. Zrodila se celkem překvapivá sestava, přičemž největším překvapením asi bylo nenasazení nejlepšího jarního hudlického střelce Svobody, který začínal zápas na lavičce.
 
     Utkání začalo v nezvykle vysokém tempu a do  zajímavých příležitostí se začali dostávat spíše hosté, kteří se ale po celý zápas potýkali s tragickou koncovkou. Do první obrovské šance Hudlic se dostal agilní Pagač, ale místo gólem skončila jeho akce rohovým kopem.  Na ten si ale zmíněný hráč naběhl a rovnou z voleje přece jen poslal Hudlice do vedení 1:0.  Po gólu Hudlice přestály i zásluhou dobrých zákroků Sklenáře další šance Všeradic a dokonce šly do vedení 2:0. Lhotka poslal z levé strany centr do souboje na J. Hubku, který  hostujícího obránce natolik znejistěl, že ten nedal svému brankáři žádnou šanci a dal si tak pěkného vlastence.
 
     Krátce po zahájení druhého poločasu se domácím povedla hezká fotbalová akce, na jejímž konci byla přihrávka Křivohlavého, který našel u vzdálenější tyče J. Hubku, který z metru nasměroval míč do odkryté brány. Za tohoto stavu se zdálo být rozhodnuto, ale Všeradice korigovali výsledek na 3:1 hned několik minut po třetím gólu Hudlic. Po faulu hudlické obrany cca 20 metrů před bránou zahrávali hosté trestný kop, který zaskočil za zdí stojícího domácího gólmana. V dalším průběhu hry se hosté snažili o vsítění kontaktního gólu a tím pádem se otevírala možnost brejků do jejich otevřené obrany. Po několika neproměněných šancích domácích hráčů zvyšoval na 4:1 opět J. Hubka, který zužitkoval přesnou přihrávku Svobody, který se mezitím dostal na hřiště.
 
     Po delší době se hrál v Hudlicích zápas s velkým nasazením a hezkými fotbalovými momenty, k čemuž samozřejmě přispěly i hostující Všeradice a s přehledem pískající rozhodčí Vodička.

 

SK HUDLICE - Durisol Všeradice    4 : 1   (2:0)  

 
Rozhodčí: Vodička
 
Góly: 23. Pagač, 38. vlastní, 47. + 81. J. Hubka 
 
SK HUDLICE: Sklenář  – Kočí, Havlíček, Urban, Stuna – Pagač (73. Olšiak), Křivohlavý, Jarolímek, Bergman (64. Svoboda) -  Lhotka, Hubka J. (83. Sklenář T.)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář