Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zasloužené vítězství po zlepšení ve druhém poločase

21. 9. 2009

Zasloužené vítězství po zlepšení ve druhém poločase

 

Po nevydařeném utkání v Karlštejně si chtěli hudličtí fotbalisté napravit reputaci v domácím zápase, v němž hostili tým  z Vysokého Újezdu, který v odehraných 4. kolech nevybojoval ani bod. Do sestavy  se mohl po prominutí zbytku trestu vrátit  Kočí a po zranění byl také připraven Jakub Hubka.  Po dlouhé době došlo k situaci, kdy bylo k dispozici více hráčů než dresů :).

V úvodu utkání se hrál vyrovnaný zápas a vypadalo to, že se bude opakovat chodecké představení z Karlštejna. Přestože Hudlice nepředváděly žádnou excelentní hru, první šanci v utkání měl R. Hubka ml., který ale netrefil soupeřovu branku. Větší přehled zachoval o několik minut později K. Svoboda, jehož hlavička  po centru Kilbergera znamenala změnu stavu na 1:0. Odpověď hostujícího celku na sebe ale nenechala dlouho čekat, a tak bylo po chvíli hezkou brankou srovnáno. Hostující hráč poslal trestný kop z 25 metrů přesně do růžku branky Sklenáře, kterému nedal šanci. Když už se zdálo že první poločas skončí vyrovnaným výsledkem, podařilo se přece jen hudlickým ještě  skórovat těsně před poločasem. K. Svoboda našel hlavou na brankové čáře stojícího R. Hubku ml., kterému stačilo jen nastavit nohu. Nutno dodat že šlo o sporný gól na hranici postavení mimo hru.

Ze začátku druhého poločasu  se tým Vysokého Újezdu snažil o vyrovnání, ale postupem času začaly Hudlice svého soupeře přehrávat a dostávat se i do šancí. Po gólu volala zejména promarněná šance Křivohlavého, který tak mohl korunovat svůj dobrý výkon v tomto zápase. Zvýšit na uklidňujících 3:1 se tak podařilo až K. Svobodovi, který opět hlavou překonal hostujícího gólmana. I po tomto gólu se hudličtí hráči snažili o útočnou hru a odměnou jim byla čtvrtá branka Kilbergera, který mazácky přehodil soupeřova brankáře po chytrém vysunutí Kočího.  Nejhezčím okamžikem zápasu domácího mužstva byl ale pátý gól, který vstřelil J. Hubka po parádní kombinaci se spoluhráči.
  


HUDLICE – Vysoký Újezd  5 : 1  (2:1)

Góly: 26. Svoboda K., 44. Hubka R. ml., 61. Svoboda K., 69. Kilberger, 85. Hubka J.

Rozhodčí: Marek

SK HUDLICE: Sklenář – Kočí, Havlíček, Vostárek,  Stuna – Lhotka (77. Svoboda J.), Křivohlavý, Jarolímek, Kilberger  (72. Hubka J. ) – Svoboda K.,  Hubka R. ml. (79. Dvořák)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Následující 3.kola

(Lukáš, 24. 9. 2009 9:01)

Máš pravdu, teď ty 3 zápasy za sebou budou hoodně těžký a rozhodnou, jestli budem v popředí tabulky a nebo nadobrou v prostředku ..

zápas

(Zdeněk S., 23. 9. 2009 10:30)

Doufám že formu z druhého poločasu proti Újezdu zopakujeme v sobotu ve Všeradicích! Pak nás čekají 2 těžké domácí zápasy..