Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkušenější hráči Hudlic porazili mládí z Tmaně

7. 9. 2009

Zkušenější hráči Hudlic porazili mládí z Tmaně

 

Ve druhém domácím zápase se hudličtí hráči střetli s týmem VČS Tmaň. Vzhledem k výsledkům v minulých letech bylo domácí družstvo favoritem a všeobecně se očekávalo, že tři body zůstanou doma a Hudlice tak potvrdí  dobrý výsledek z minulého kola.

Již při nástupu hráčů na hřiště bylo jasné, že lehká práce hudlické hráče nečeká. S trochou nadsázky to vypadalo, jako když si jde zahrát stará garda proti svým synům. Tak moc totiž Tmaň své mužstvo omladila. Mládí ale není vše, a tak se do první gólové šance dostal J. Svoboda, který ale prováhal vhodný okamžik ke střele a tak se skóre  neměnilo. Náladu si jmenovaný hráč spravil za pár minut, když hezky prošel v pokutovém území a předložil tutovku R. Hubkovi st, který nekompromisně rozvlnil síť za hostujícím brankářem.  Tmaň se dostávala v prvním poločase do bezprostřední blízkosti Sklenářovy branky sporadicky, ale přesto musel domácí gólman zasahovat při dvou nebezpečných střelách z větší vzdálenosti.  Další gól do poločasové přestávky nepadl, a tak hráči do kabin odcházeli za stavu 1:0.

Začátek druhého poločasu se odehrával ve středu hřiště a nevypadalo to, že by jeden z týmů mohl nějak vážně ohrozit soupeřova brankáře. To se stalo až po chybě domácí obrany, kdy musel Stuna vykopávat míč až z opuštěné brány.  Toto varování domácí zřejmě nebrali moc  vážně, protože další poskytnutou šanci hostující útočník již proměnil a tím srovnal stav na 1:1. Po vyrovnání se Hudlice snažily strhnout vedení na svou stranu, ale bez výraznějšího efektu. Ujal se až kuriózní pokus K. Svobody, který skoro z nulového úhlu přehazoval vyběhnuvšího brankáře a míč k údivu všech přítomných skončil po odrazu od tyče v síti. Pojistku na 3:1 poté přidal Kasseckert, který se perfektně uvolnil na hranici velkého vápna a přesnou střelou nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Poté se již relativně v poklidu dohrálo a domácí si mohli do tabulky připsat další 3 body.

 

HUDLICE – VČS Tmaň   3 : 1  (1:0)

Rozhodčí: Pos ml.

Góly: 31. R. Hubka st., 73. Svoboda K., 82. Kasseckert

SK HUDLICE: Sklenář -  Havlíček, Vostárek, Dvořák, Stuna – Klekner (46. Kasseckert), Křivohlavý, Hubka R. st., Lhotka – Svoboda K., Svoboda J. (76. Hubka R. ml.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tmaň

(tmaň, 8. 9. 2009 11:06)

Hudlice - VČS Tmaň 3:1 (1:0)
Ve třetím kole III.A třídy zavítali tmaňští na hřiště Hudlic. Proti tomuto soupeři se jim tradičně nedaří a posledních několik zápasů končilo výrazným skóre ve prospěch týmu z Hudlic. Mýty a tradice jsou však od toho, aby se měnily. Tentokrát na soupeře vyrukovala Tmaň s aktivní hrou, které však chybělo to nejdůležitější, a to gólové zúročení. Několikrát bylo ke vstřelení gólu blízko, bohužel tím, kdo vsítil první branku, byli domácí. Nicméně hráči Tmaně se nevzdávali a ve druhém poločase pokračovali stále ve své celkově pohledné nátlakové hře, díky které se jim podařilo korunovat své úsilí vyrovnávací brankou Lukáše Fialy. Pak se hra přelévala od jedné brány ke druhé a bylo jen otázkou času, ke kterému týmu se přikloní paní Štěstěna. Bohužel to bylo na stranu domácích. Po nepřesné hlavičce, kterou chtěl obránce Tmaně poslat malou domů brankáři, se k míči dostal útočník Hudlic a z nulového úhlu, od brankové pomezní čáry, v tísni nakopl balon směrem na tyč branky hostujícího brankáře. K údivu všech skončil míč za brankovou čarou a všichni, včetně samotného střelce, byli překvapeni. Do konce zápasu zbývalo 15 min a hráči Tmaně vrhli svoje síly k získání alespoň jednoho bodu. Tato snaha však byla zmařena 5 min před závěrečným hvizdem, když Hudlice dokázali po samostatné akci jejich útočníka vsítit pojišťovací třetí gól – 3:1. Výsledek pro Tmaň se může jevit jako nespravedlivý, neboť i domácí fanoušci se vyjadřovali v tom smyslu, že hostující hráči měli více ze hry a byli lepší. Je to potěšující zjištění a cenná deviza do budoucnosti.