Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budoucnost

29. 3. 2018

Na přípravnou hru házené máme dostatečný počet hráčů, ale pokaždé, když bychom měli začít hrát skutečnou házenou, tedy v sestavě 6+1, nemáme dostatek hráčů v dané věkové kategorii, i když celkově jsme již trénovali velký a zdálo by se dostatečný počet dětí. A to je náš současný největší problém, který si nyní klademe za cíl zdolat. Rádi bychom byli schopní pokračovat s našimi týmy i v kategoriích mladších žákyň, případně žáků a dále. V letošním roce to poprvé po dlouhé odmlce budeme zkoušet, ale rádi bychom i do tohoto dívčího týmu někoho přibrali.

Takže pokud máte kdokoli zájem, rádi Vás budeme trénovat a uděláme z našich svěřenců borce, kteří se ničeho neleknou, neboť házená skutečně patří k tvrdým kontaktním kolektivním sportům plných tvrdých osobních soubojů a nikde v okrese se házená netrénuje.

Kdo absolvuje několik sezón hraním této nádherné hry, nenechá si v životě nikým brát svůj prostor, neboť ten se svědomitě naučil bránit na hřišti. Naši házenkáři řeší nástrahy života mnohem efektivněji, neboť umí ve spolupráci se svými spoluhráči překonat tvrdou obranu organizovanou týmem protihráčů. Takže přijďte mezi nás a staňte se silnými vládci svých osudů.