Zápasy

2022/23 - Okresní přebor - BEROUN 


SK Hudlice  1:5  ČL-U Beroun B - Neděle 26. 3. 2023 15:00 

STŘELCI: 24. Sklenář Vít

Zápas byl plný očekávání. Byly jsme natěšení, a za každou cenu jsme chtěli urvat body a prodat tak naší dlouhou a tvrdou přípravu. Do utkání jsme bohužel šli s několika absencemi a zraněnými hráči a v naší hře to bylo znát. To nic nemění na tom, že se dal uhrát lepší výsledek. Vyvrcholením naší smůly bylo zranění našeho druhého a momentálně jediného brankáře Juppy, a tak zápas musel dochytávat hráč z pole. V prvním poločase se hrál rychlý a přímočarý fotbal na obou stranách a byla otázka času, kdy začnou padat branky. Hosté byly lepší na balónu a hlavně přesnější. Nejvíce hrozili z dlouhých nákopů za naší obranu, a z rychlých rozehrávek. Naopak nám utkání od první minuty moc nešlo. Bylo k vidění hodně zbytečných ztrát, nepřesných přihrávek a nedůrazu v obraně. Hosté měli lepší střed hřiště, a bylo složité rychlé přechody zachytávat. Ovšem jsme šli do vedení my. Rohový kop zahrával Červenka, našel na zadní tyči Sklenáře a ten hlavou skóroval 1:0. K dalším šancím jsme se kromě hbitosti Markvarta, který dělal hostům prvních 20.minut problém nedostali. Měli jsme pár rohových kopů, ale žádná velká šance nevznikla. Ve druhé půli stojí za zmínku asi jen šance Patery, který pálil z 20 metrů, ale jeho střelu brankář vyrazil, a bohužel dobíhající Sklenář už měl těžkou pozici aby dorazil míč do branky. Hosté dali 3 branky po našich chybách a nedůrazu, a dvě branky ze standardních situací. Bohužel toto utkání nám od začátku až do konce nesedlo, a tak si Beroun odváží zasloužené tři body. 

TJ Zaječov  4:2  SK Hudlice - Sobota 1. 4. 2023 16:30

STŘELCÍ - Sklenář 2x


Zápas probíhal za deštivého počasí a na velmi kluzkém terénu, a to svádělo k velmi jednoduché hře. Naše sestava nebyla opět ideální, měli jsme spoustu absencí a bylo jasné, že nás čeká velmi těžké a bojovné utkání. Bohužel dnes platilo pravidlo, kdy my jsme hráli a domácí dávali branky. Od začátku jsme se snažili kombinovat ale v prvním poločase se nám to moc nedařilo. Domácí hráli jednoduše, pouze nakopávali dlouhé balóny za obranu, a to nám dělalo největší problémy. Do první velké šance jsme se dostali my, ale Markvart svůj nájezd na brankáře neproměnil. NEDÁŠ - DOSTANEŠ! To platilo u nás. 6.min - Domácí opět hrozili z rychlého úniků a tentokrát už šli do vedení 1:0. Poté jsme drželi míč na kopačkách, snažili jsme se něco vymyslet, ale většina akcí končila před vápnem domácích. Dvakrát se připomněl Sklenář ale ani nájezd, ani šanci hlavou neproměnil. Naopak Zaječov hrál pořád stejně a platilo co nákop tak velká šance nebo gól. Další dvě branky přidali domácí v 17. a 40.min Tečku utkání dala situace ze 43.min, když po druhé žluté kartě byl vyloučen Vostarék, a bylo jasné, že bude velmi složité odvést nějaký bod. Do kabin se tak šlo za stavu 3:0.Do druhé půle nastoupili jiné Hudlice. Celý poločas jsme hráli na míči , tlačili domácí a začali jsme hrát obětavě. I když domácích bylo o jednoho více, měli s námi velké problémy. Bohužel po hrubé chybě a nepřesné přihrávce šli domácí do vedení 4:0. Poté Zaječov zalezl, a bránil svůj brankový náskok, a pouze odkopával balóny, a občas zahrozil z brejků. My jsme hráli dobře kombinačně, vytvářeli jsme si standardní situace a z toho pramenili dvě branky, když se v 53. a 56.min trefil Sklenář - 4:2. Dále jsme pokračovali v tlaku ale další branku už jsme nepřidali. Na 4:3 mohl dát Patera, ale střelou z vápna branku domácích netrefil. Další pěknou akci měl Sklenář, když se obtočil kolem obránce a střílel levou nohou, ale domácí gólman střelu vyrazil. Ke konci zápasu jsme si vytvořili velký tlak ve vápně po rohových kopech, ale míč skončil pouze na břevně nebo ho domácí nějakým způsobem zablokovali. A tak konečné skóre skončilo 4:2 pro Zaječov. I takové smolné zápasy bohužel jsou. My jedeme dál a za týden už urveme tři body!

Cembrit  5:1  SK Hudlice - Neděle 9. 4. 2023 10:15

STŘELCI: Sklenář 1x

Do utkání jsme vstoupili aktivně. Drželi jsme míč , snažili jsme se kombinovat a dostávali jsme se do zakončení. Domácí poctivě bránili, čekali na naší chybu a občas zahrozili ze standardních situací. První šanci jsme měli my, Patera střílel z vápna, domácí brankář střelu vyrazil a dorážející Sklenář šanci neproměnil.Poté jsme dokonce skórovali, po hezkém centru se prosadil Markvart, ale bohužel branka kvůli ofsajdu nebyla uznána. Po akci aktivního Marvarta byl v šanci opět Patera, ale zakončení příliš dlouho trvalo, a domácí dokázali střelu zblokovat. Ve 30.min už jsme šli do vedení,a tentokrát gól platil. Střílel Sklenář, domácí golman střelu neudržel a vedli jsme 1:0. Před poločasem zahrozil ještě cembrit, když domácí hráč postupoval sám na Zmatlíka, ale ten nás skvělým zákrokem podržel. ( Adam Zmatlík za nás nastoupil již po druhé tuto sezónu. Naposledy u nás působil v dorostu v sezóně 2014/2015, a teď se opět vrátil a pomáhá nám při absenci brankářů. Doufáme, že se Adamovi a hlavně celému týmu bude dařit.) Do šaten jsme tak šli s vedením 1:0. Druhý poločas byl z naší strany noční můrou.Domácí zjednodušili hru na dlouhé nákopy, a začali být velice nebezpečný.Bohužel srovnáno bylo už ve 47.min, když jsme si po zblokované střele daly vlastní branku. Nemohli jsme se dostat do tempa, balóny lítaly vzduchem a bylo složité opět zklidnit hru. Domácí ožili a byly velmi nebezpečný jak z brejků, tak ze standardních situací. My jsme ve druhé půli měli dvě velké šance, ale ani Patera ani Sklenář branku nedali, a to se nám vymstilo. Naopak Cembrit skoro každou šanci využil, a brankami v 60, 64 a 74.min šel do vedení 4:1. Poté domácí pouze bránili výsledek, a utkání už se jen dohrávalo. Ke konci utkání jsme si vytvořili lehčí tlak, ale všechny střely bohužel domácí zblokovali, nebo šli mimo branku. Naopak domácí přidali ještě jednu branku a tak konečné skóre skončilo 5:1 pro Cembrit.

SK Hudlice  6:2  Žebrák - Neděle 16. 4. 2023 17:00

STŘELCI: 16. Červenka Jan, 25. Sklenář Vít, 43. Markvart Daniel, 47. Patera Zdeněk, 56. Vostárek Jiří, 68. Forejt Lukáš

Čekal nás zápas, který jsme museli za každou cenu zvládnout a to se povedlo. Do utkání jsme vstoupili aktivně a byly jsme lepším týmem. Na hráčích bylo vidět velké nasazení a chuť bojovat za každý balón. Vytvářeli jsme si spoustu pěkných přímočarých akcí a konečně jsme byly produktivní. Po delší době dobře fungovala i nově složená obrana. Do vedení jsme šli už v 16.min, dobře hrající Červenka dostal hezkou přihrávku, zasekl míč před gólmanem a s přehledem zakončil - 1:0. Druhá branka přišla ve 25.min, Sklenář si zaběhl za hostující obránce, udělal kličku brankáři a střelou do prázdné branky nás poslal do vedení 2:0. Těsně před poločasem jsme už vedli 3:0. Totožná situace jako při druhé brance, ale tentokrát skóroval Markvart. Do šaten jsme tak šli s vedením 3:0. Vstup do druhé půle byl výborný a hned ve 47.min jsme dali čtvrtý gól. Hezkou akci rozjel Markvart, který se dostal až do vápna, míč se odrazil ke Sklenářovi, který zachoval klid, předal ještě míč Paterovi, a ten uklidil balón do prázdné branky. Žebrák snížil v 53.min, když hostující hráč od půle hřiště utekl všem, a propálil Zmatlíka - 4:1. Hned za tři minuty jsme opět skórovali. Vostárek postupoval sám na brankáře a s přehledem svoji šanci proměnil - 5:1. Šestá branka přišla z kopačky Forejta, který vypálil z 20 metrů a šli jsme tak do vedení 6:1. Hosté v závěru korigovali po standardní situaci a tak konečné skóre skončilo s výsledkem 6:2.

Nižbor  2:4  SK Hudlice - Sobota 22. 4. 2023 17:00

STŘELCI: Sklenář 4x

Po celé utkání jsme hráli dobře kombinačně, vytvářeli jsme si spoustu šancí a byla otázka jestli je dokážeme proměnit. První dobrá příležitost přišla v 6.min, když po rohovém kopu prověřil domácího gólmana Markvart. Další dobrou možnost měl Patera, ale ani on domácího brankáře z úhlu nepřekonal. První šanci domácích měl v 16.min Chovančík, ale Zmatlíka v brance nepřekonal. První změnu skóre přinesla 22.minuta.Nádherný Markvartův centr se snesl přesně na hlavu Sklenáře a šli jsme do vedení 1:0. O tři minuty později přišla další precizní souhra hostujících forvardů. Markvart našel uličkou Sklenáře a ten tváři tvář domácímu brankáři nezaváhal a už jsme vedli 2:0. Nižbor ohrozil naší branku nákopem zhruba z 50 metrů, ale míč se snesl jen těsně vedle branky. Ve 34.minutě zkompletoval hattrick Sklenář, který se trefil šikovně z otočky 0:3. Domácí se dostávali na dostřel hostující branky jen sporadicky, a tak se šlo do kabin za tříbrankového vedení Hudlic. Hned po třiceti vteřinách druhého dějství skončil centr Červenky jen na břevně domácí branky, Paterovu dorážku pak zlikvidoval domácí brankář. Po následném rohu se znovu třásla branková konstrukce, po hlavičce Sklenáře. Skóre druhého poločasu se poprvé měnilo po pěti minutách hry. Přesný centr Červenky našel opět hudlického snipera Sklenáře a ten dal čtvrtý gól v utkání 0:4. Na chvíli jsme ztratili koncentraci a hned nás za to potrestal Chovančík, který se vyhnul ofsajdové pasti a snížil na 1:4. Domácí borci neměli moc sil s výsledkem cokoli udělat. Až v samotném závěru se dostal do dvou dobrých příležitosti Matějka. V první šanci ještě netrefil z úhlu branku, v té druhé už se prosadil a stanovil konečný výsledek na 2:4. Po celou dobu utkání jsme kontrolovali hru, a zaslouženě jsme vyhráli a vezeme důležité tři body

SK Hudlice  0:0  Hořovice B - Neděle 30. 4. 2023 17:00

Čekal nás první celek tabulky a ve hře to bylo vidět. Po celé utkání byly Hořovice lepším týmem ale žádné velké šance si nevypracovali. My jsme celé utkání poctivě bránili a hráli jsme velmi defenzivně. Velká komplikace přišla v 16.min, kdy se nám zranila jednička v brance Adam Zmatlík(doufáme v brzké uzdravení) , a do brány tak musel být z hrotu stažený Víťa Sklenář. Ten po dlouhé době oprášil brankářské rukavice a utkání zvládnul velice dobře a pomohl nám tak k zisku bodu. Hosté nejvíce hrozili z rohových kopů, kde se často dostávali do zakončení, ale díky bohu žádná situace brankou neskončila. Dnes si zaslouží velkou chválu celá obranná čtyřka, která celé utkání pracovala výborně. První i druhý poločas byl z naší strany stejný, hráli jsme jednoduše a čekali jsme na chybu hostů nebo na nějaký brejk. To se v závěru utkání celkem dařilo. Dvakrát se dostával do zakončení Markvart, ale ani jedna šance gólem neskončila, a tak utkání skončilo 0:0, a my musíme bod brát všemi deseti. Všem klukům patří velké poděkování za předvedený výkon a nasazení

Trubín  1:1  SK Hudlice - Neděle 7. 5. 2023 17:00

STŘELCI: Bergman L.

Po celou dobu se hrálo velmi vyrovnané utkání. Oba týmy dobře bránili, a k vidění moc zajímavých situací a šancí nebylo. Zápas byl spíše o soubojích, nákopech a oba celky čekali na chybu toho druhého. My jsme si v prvním poločase vypracovali dvě šance. V první šanci hlavičkoval po rohovém kopu Sklenář, ale bohužel byl odpískaný faul. Druhou šanci měl Patera, který zakončoval po hezké akci Sklenáře, ale branku domácích bohužel netrefil. Trubín si kromě standardních situací nic zásadního nevytvořil. Smutná situace pro nás nastala ve 45.min, kdy byl faulován Kraus a ošklivě si poranil koleno, a bohužel musel být odvezen do nemocnice. Doufáme, že to nebude nic vážného. Všichni držíme palce a přejeme brzký návrat tohle byla smutná tečka na konci prvního poločasu, a šlo se tak do šaten za stavu 0:0. Ve druhé půli se hra ani na jedné straně nezměnila. Oba týmy vyčkávali, a vypadalo to, že zápas skončí 0:0. My jsme žádnou velkou šanci neměli, a domácích největší šance byla po prudkém nástřelu před branku, když jsme si málem vstřelili vlastní branku. První gól přišel v 77.min. Trubín měl k dispozici pokutový kop, který proměnil a vedl tak 1:0. Ke konci utkání jsme zjednodušili hru, začali jsme nakopávat dlouhé míče do vápna a to se vyplatilo. V 90.min byl ve vápně faulován Forejt, a tak i my jsme měli k dispozici penaltu. Míč si na puntík postavil Bergman L, a penaltu s přehledem proměnil 1:1. Poté rozhodčí odpískal konec, a tak utkání skončilo remízou. 

SK Hudlice  5:1  StašovNeděle 14. 5. 2023 17:00

STŘELCI: Sklenář 2x, Markvart 2x, Kačírek


Hrálo se velmi vyrovnané utkání a výsledek neodpovídá předvedené hře. Oba celky měly dost šancí, ale my jsme byli velmi produktivní. Do vedení jsme šli v 11.min kdy Sklenář dorážel a vedli jsme 1:0. Stašov srovnal ve 27.min po hezké akci a tak se šlo do šaten za stavu 1:1. Vstup do druhé půle se nám povedl na výbornou a ve 49.min se trefil Kačírek, v 52.min Sklenář a v 55.min se prosadil Markvart na 4:1. Pro hosty to byla velká sprcha a už se nedokázali do utkání vrátit. Největší šanci měli hosté při pokutovém kopu, střelu ale bez problémů zlikvidoval výborně chytající Sklenář. Hosté sem tam zahrozili nějakou akcí ale druhou branku dát už nedokázali. Naopak poslední slovo jsme měli my, když se v 77.min po druhé trefil Markvart a tak konečné skóre skončilo 5:1.

Nový Jáchymov  4:1  SK HudliceNeděle 21. 5. 2023 17:00

STŘELCI: Červenka

Zápas začal v solidním tempu. Snažili jsme jsme kombinovat, ale akce většinou končily před vápnem domácích. Chyběla nám finální přihrávka nebo přesný centr. Jáchymov hrál od zadu velmi dobře a do nějakých větších šancí nás v úvodu utkání nepouštěl. Dvakrát pálil Forejt z 20 metrů, ale ani jedna střela nešla na bránu. Velkou šanci měl po hezkém sólu Markvart, který proběhl celé vápno a střílel, ale domácí gólman mu střelu vyrazil. Domácí hráli velmi jednoduše, nakopávali dlouhé balóny na útočníky , kteří si dokázali míč pokrýt, nebo poslat rovnou přihrávku do běhu, s tím jsme měli celé utkání velké problémy. První tři branky domácích byly téměř totožné, a tak jsme ve 30.min prohrávali už 3:0. Největší šanci v prvním poločase měl po hezké nahrávce Vostárka Patera, ale bohužel kličku brankáři nedotáhl. V Další šanci byl opět Patera po hezké individuální akci Sklenáře, ale chyběly centimetry aby doklepl míč do brány. Domácí si vytvořili několik dalších šancí ale buď je neproměnili, nebo je dokázal pochytat Sklenář st. Ve 44.min se bohužel zranil Forejt a musel tak hřiště opustit. ( přejeme brzké uzdravení) pak už se nic zásadního nestalo, a tak se šlo do kabin za stavu 3:0 pro domácí.

Druhou půli jsme otevřeli velkou šancí Sklenáře, ale bohužel nedokázal včas vystřelit, a tak skóre zůstalo stejné. Naděje na obrat zhasla v 47.min, kdy Patera dostal červenou kartu za nesportovní chování. Od této chvíle bylo jasné, že bude nemožné se zápasem něco udělat. Zbytek utkání probíhal v klidném tempu, domácí hráli co potřebovali, a občas zahrozili z brejků. Jedinou branku jsme vstřelili v 65.min, akci rozjel Kačírek, předal balón Sklenářovi, který před brankou našel Červenku a ten uklidil míč do sítě - 3:1.
Bohužel o 5.min později skórovali i domácí, a tak konečné skóre skončilo 4:1 pro Jáchymov.

SK Hudlice  3:0  Tetín Neděle 28. 5. 2023 17:00

KONTUMACE - Soupeř se k utkání nedostavil

SK Hudlice  :  Chyňava - Neděle 4. 6. 2023 17:00

komentář k zápasu

Všeradice  :  SK Hudlice - Sobota 10. 6. 2023 17:00

komentář k zápasu

Drozdov  :  SK Hudlice - Sobota 17. 6. 2023 17:00 

komentář k zápasu