Zápasy

2023/24 - Okresní přebor - BEROUN

Zadní Třebaň  1:1  SK Hudlice - Sobota 19.8. 2023 17:00

STŘELCI: Vostárek
V pekelném vedru nás čekal nováček soutěže a bylo jasné, že utkání nebude lehké. Od první minuty se hrálo v klidnějším tempu. Domácí nás nechali hrát, vytvářet hru a po dlouhých nákopech vyráželi do brejků. Obrázek hry byl celý poločas stejný. Snažili jsme se kombinovat ale chyběl nám větší pohyb. Vytvořili jsme si několik šancí a standardních situací ale bohužel jsme je neproměnili, nebo je dokázal pochytat domácí brankář, který Třebaň držel celé utkání. Naopak domácí z minimum šancí vstřelili branku a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas byl z naší strany o hodně lepší. Prakticky se hrálo pouze na polovině domácích. Dobře jsme kombinovali a domácí jsme zatlačili až k jejich vápnu. Srovnání přišlo v 57.min, odražený míč si našel Vostárek a osamocený před gólmanem dokázal poslat míč do branky 1:1. Poté jsme domácí stále víc a víc tlačili, domácí pouze odkopávali balóny a doufali, že výsledek ubrání. Občas zahrozili střelou z dálky nebo po našich chybách. Největší šanci měla Třebaň, když domácí hráč pálil z vápna, ale Juppa vytlačil míč na tyč. Měli jsme dost situací na to vstřelit branku, ale bohužel žádná šance gólem neskončila. Ke konci utkání nám mohla Třebaň darovat hořkou tečku, když měla k dispozici pokutový kop, ale ten naštěstí dokázal dobře chytající Juppa zlikvidovat. Poté už se nic zásadního nestalo, a tak z Třebaně vezeme bod za remízu 1:1.

Stašov 1:3 SK Hudlice - Sobota 26.8. 2023 17:00

STŘELCI: Markvart 3x
Na výborně připraveném hřišti ve Stašově jsme odehráli velmi povedené utkání. Od první minuty jsme byly lepším týmem, dobře jsme kombinovali, fungoval nám přechod do útoku, byly jsme nebezpeční a postupem času jsme si vytvářeli víc a víc zajímavých situací. Domácí se snažili hrát taky kombinačně ale do žádných větších šancí jsme je nepouštěli. první branka přišla ve 23.minutě, v úniku se objevil Markvart, a místo nahrávky před branku, kterou všichni čekali zvolil střelu z úhlu na přední tyč a vedli jsme 1:0. Druhou branku jsme domácím nadělili těsně před odchodem do šaten. Patera z půli hřiště vyslal do tahu Červenku, který obešel obránce, předal míč Markvartovi, který se hezky uvolnil a s přehledem zakončil 0:2.Druhý poločas byl z naší strany více defenzivní. Utkání jsme měli pod kontrolou, ale naše útočná hra už nebyla tak kvalitní. Ale i tak jsme si dokázali vytvořit pár šancí. Tu největší měl Kostka, který běžel z půlky hřiště sám na branku, ale domácího gólmana nepřekonal. Poté se objevil ve dvou zajímavých situací Patera, ale ani jedna brankou neskončila. Další brejk už jsme využili. V dalším úniku se objevil rychlík Markvart, který s přehledem šanci proměnil a zkompletoval tak svůj hattrick 0:3. Ke konci utkání nás Stašov trochu zatlačil, ale dokázal z toho vytěžit pouze jednu branku a tak vezeme domů výhru 3:1.

SK Hudlice 1:0 Podluhy - Neděle 3.9. 2023 17:00

STŘELCI: Sklenář
Dnes nás čekal velmi nepříjemný a fyzický soupeř. Příliš mnoho šancí a fotbalové krásy k vidění nebylo. Oba týmy hráli dobře organizovaně zezadu a šancí na obou stranách bylo minimum. Na obou stranách byla k vidění velmi jednoduchá hra, balony lítali většinou vzduchem, kde následovalo spoustu soubojů. Zápas byl velmi bojovný a bylo jasné, že kdo dá první branku tak bude mít velkou šanci na výhru. První velkou šanci měli hosté, ale Sklenáře nepřekonali. My jsme hrozili spíše sporadicky po rychlých protiútocích. Do vedení jsme šli ve 12.min, ve vápně se hezky uvolnil Sklenář, který propálil vše co měl před sebou a šli jsme do vedení 1:0. Poté jsme mohli navýšit skóre, když jsme po faulu na Markvarta měli k dispozici pokutový kop, ale bohužel Bergman L. příležitost nevyužil a tak se šlo do šaten za stavu 1:0. Ve druhé půli jsme hráli hodně defenzivně. Hosté byly lepší ale kromě dvou šancí si žádné velké šance nevytvořili. Největší problémy nám dělali nákopy a standardní situace hostů, kteří měli v týmu spoustu vysokých hráčů, a tak bylo složité tyto situace bránit. My jsme občas zahrozili z brejků, když šance měli - Markvart, Lejbl, Červenka ale žádná šance brankou neskončila. Zbytek utkání jsme ubránili, a tak bereme všechny 3 body za výhru 1:0.

Všeradice 7:1 SK Hudlice - Sobota 9.9. 2023 17:00

STŘELCI - Červenka

Před utkáním nás bohužel potkali absence klíčových hráčů a na naší hře to bylo velmi znát. To nic nemění na tom, že náš výkon a hlavně výsledek byl tragický. Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl. Byly jsme pomalí, nedůrazní a vytvářeli jsme spoustu chyb. Domácí byly běhavější, rychlejší, tvrdší a už ve 12.min vedli 2:0. Ve 20.min se nám podařilo snížit. Patera centroval od lajny, ve vápně našel Červenku a ten hlavou uklidil míč do sítě 2:1. Poté už jsme si žádné větší šance nevytvořili. Naopak domácí měli stále více a více šancí, a jelikož byly velmi produktivní tak výsledek první půle byl 6:1. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Domácí trochu ubrali, už nechodili za každou cenu dopředu, ale stále kontrolovali hru. Nám začala lépe fungovat defenziva, a dopředu jsme byly taky přesnější a odvážnější. Ale celkově moc šancí k vidění nebylo ani na jedné straně, a utkání už se spíše jen dohrávalo. Největší šanci měl Markvart a hned po něm Záhrubský ale ani jeden branku nevstřelil. Ani kačírek se prosadit nedokázal. Naopak Všeradice dokázali vstřelit ještě jednu branku, a tak konečný výsledek skončil zaslouženou výhrou domácích 7:1.

SK Hudlice 1:2 Trubín - Neděle 17.9. 2023 16:30

STŘELCI: Markvart

První poločas byl velice vyrovnaný. Oba celky hráli opatrně a žádné velké šance a zajímavé situace k vidění nebyly. Oba celky dobře bránili a hráli velmi jednoduše. Trubín měl v prvním poločase dvě šance a bohužel jednu z nich dokázal proměnit. Ve 26.min po naší chybě postupoval hostující hráč na Sklenáře, kterého dokázal propálit 0:1. Poté obrázek hry byl podobný. Trubín dobře bránil, a čekal na nějaký brejk, naši chybu nebo standardní situaci. Utkání bylo velmi soubojové a těžko se nám dostávalo do šancí. První velkou šanci, kterou jsme měli jsme ve 43.min dokázali proměnit. Hosté propadli na půli hřiště, Míč získal Markvart, utekl všem a s přehledem zakončil 1:1. S tímto stavem se šlo do šaten. Ve druhé půli hosté zalezli, a pouze bránili. My jsme drželi míč ale většina našich akcí končila nepřesnou přihrávkou nebo centrem, a do velkých šancí jsme se dostávali zřídka. Bohužel i tentokrát hosté skórovali. Po naší velké chybě na půli hřiště postupovali hosté na naší bránu a nabídnutou šanci v 57min. dokázali využít. Poté jsme Trubín víc a víc tlačili ale kromě střel z dálky, akci Markvarta a obrovské šance Vostárka jsme moc dalších šancí neměli. Hosté rozkouskovali hru, bylo k vidění hodně diskuzí s rozhodčími, zdržování a pro nás bylo složité něco vymyslet. Trubín svůj gólový náskok uhájil a tak odváží domů všechny tři body.

Zaječov 3:3 SK Hudlice - Sobota 23.9. 2023 16:30

STŘELCI: Vostárek, Sklenář, Červenka

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. hráli jsme dobře kombinačně a fungoval nám přechod do útoku. Zaječov byl nebezpečný po rychlých protiútocích. Už ve 14.min se po hezké akci prosadil Vostárek a vedli jsme 1:0. Další branka přišla o pět minut později, kdy po téměř totožné akci skóroval Sklenář a šli jsme do vedení 2:0. Další velká šance přišla o chvíli později, ale Kostka domácího brankáře nepřekonal. Poté měli své šance i domácí, ale naštěstí netrefovali branku a nebo šance pochytal Sklenář st. Bohužel ve 32.min přišla smolná branka po rohovém kopu a tak se šlo do šaten za stavu 1:2. Druhý poločas z naší strany nebyl tak aktivní směrem dopředu. Hráli jsme více defenzivně, a občas jsme zahrozili. Domácí zjednodušili hru na dlouhé nákopy, z kterých byly nebezpeční. V 52.min už domácí skórovali, a tak bylo skóre na tabuli 2:2. Poté měl velkou šanci Sklenář, který se hezky uvolnil a pálil, bohužel domácí golman dokázal střelu vyrazit. NEDÁŠ - DOSTANEŠ! V 75.min šel Zaječov do vedení po našich nedorazech v obraně, a tak jsme prohrávali 3:2. Naštěstí jsme dokázali hned odpovědět. Ani ne o minutu později jsme dokázali vyrovnat. Osamocený Červenka si našel prostor za domácí obranou, a střelou na přední tyč propálil domácího gólmana 3:3. Poté ještě domácí jednou skórovali, ale branka kvůli faulu na našeho brankáře nebyla uznána, a tak konečný výsledek skončil 3:3. Vzhledem k absenci několika důležitých hráčů a velké marodce musíme bod brát.

SK Hudlice 2:2 Cembrit - Neděle 1.10. 2023 16:00

STŘELCI: Červenka 2x

Před hezkou kulisou a téměř 150 diváky se odehrálo velmi vyrovnané utkání. Na obou týmech bylo vidět, že momentální forma není ideální. Utkání bylo z obou stran velmi nervózní. K vidění bylo hodně nepřesností a minimum šancí. Hosté hráli ze zabezpečené obrany a pro nás bylo těžké se prosazovat, natož si vytvořit nějaké šance. Cembrit hrál jednoduchý fotbal a čekal na naší chybu nebo že se dokáže prosadit ze standardních situací. To bohužel nastalo ve 29.min. Hosté házeli aut, míč propadl až na zadní tyč, kde byl samotný hostující útočník a uklidil míč do branky 0:1. Naštěstí ve 39.min jsme dokázali vyrovnat. Po hezké akci skóroval Červenka, a tak se šlo do šaten za stavu 1:1. Druhá půle byla velmi podobná. Vstup z naší strany nebyl špatný. Začali jsme hosty přehrávat, ale bohužel to byly hosté, který po našem zaspání v obraně dokázali skórovat a šli tak do vedení 2:1. Poté se hrál vyrovnaný zápas. K vidění bylo hodně nákopů a ani jeden celek si žádné větší šance nevypracoval. Zlom přišel v 74.min. Klán přesným a prudkým centrem našel na zadní tyči Červenku a ten podruhé skóroval 2:2. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou ale ani jeden celek už branku nedal. Cembrit měl ještě v 90.min velkou šanci, ale hostující útočník zahrál rukou, a tak byla akce přerušena. Nic dalšího už se nestalo, a tak oba celky berou bod za remízu 2:2.

Nový Jáchymov 2:0 Hudlice - Neděle 8.10. 2023 16:00

STŘELCI:

Před velkou diváckou návštěvou se odehrál nejatraktivnější zápas sezóny jak pro hráče, tak pro fanoušky. Bohužel pro nás skončil porážkou, a tak odjíždíme z Jáchymova bez bodů. Vstup do utkání jsme měli tragický, a už v 1.min jsme po nedůrazu jak obrany, tak brankáře prohrávali 1:0. Poté se hrálo velmi vyrovnané utkání. Hráli jsme hodně na balónu, ale většina akcí končila před vápnem domácích. Jáchymov hrál dobře defenzivně a čekal na rychlé brejky. Nám chyběla finální fáze, kde jsme nebyli schopni dát přesnou přihrávku nebo centr. Bohužel nám dnes vůbec nešli ani standardní situace. Asi jedinou vetší šanci měl Červenka, který si našel odražený balón ve vápně, ale levou nohou pálil vedle. Naopak Jáchymov měl po protiútocích minimálně tři velké šance, ale buď domácí hráči netrefili bránu nebo je vychytal Sklenář, a tak se šlo do šaten za stavu 1:0 pro domácí. Vstup do druhé půle byl opět hrozný a už ve 48.min jsme prohrávali 2:0. Pak byl obrázek hry podobný tomu z první půle. Jáchymov si vytvořil ještě několik šancí, ale naštěstí žádná brankou neskončila. My jsme měli dvě slibné situace, ale ani jedna gólem neskončila. Nejdříve po akci Markvarta zakončoval Sklenář, ale svojí šanci nevyužil a pak měl velkou šanci Kačírek, který střílel levou nohou, ale domácího brankáře také nepřekonal. Konec utkání už se spíše jen dohrával a tak konečný výsledek skončil výhrou domácích 2:0.

SK Hudlice 4:0 Žebrák - Neděle 15.10. 2023 15:30

STŘELCI:

Neumětely 2:3  SK Hudlice - Sobota 21.10. 2023 15:30

STŘELCI: Sklenář, Kačírek, Markvart

Začátek utkání z naší strany nebyl ideální. Chyběl nám pohyb, nasazení a domácí byli o něco živější. Postupem času jsme se dostávali do hry. Začali jsme být klidnější, dobře jsme kombinovali a dostávali jsme se do zakončení. Do vedení jsme šli ve 21.min, Patera našel dlouhým balónem Markvarta, ten ve vápně přihrál Sklenářovi, který se hezky uvolnil a poslal nás do vedení 1:0. Poté se hrálo vyrovnané utkání a oba celky si vytvořily několik šancí. Naštěstí všechny šance domácích dokázala naše obrana a dobře chytající Sklenář zlikvidovat. My jsme měli také několik slibných příležitostí. Nejdříve pálil Sklenář, ale trefil pouze tyč a po sléze pálil dvakrát Kačírek, kterého nejdříve vychytal domácí brankář a podruhé jeho střela skončila také na tyči, a tak se šlo do šaten za stavu 0:1.Vstup do druhého poločasu jsme měli výborný a už ve 47.min jsme šli do vedení 2:0. Dlouhý míč si našel Sklenář, hlavou prodloužil na Kačírka a ten svoji šanci využil a vedli jsme 2:0. Poté jsme začali hrát více defenzivně a domácí nás začali chvílemi přehrávat. Neumětely byly velmi nebezpeční po standardních situací a po centrovaných balónech. V utkání nás držel výborně chytající sklenář, který dokázala pochytat několik velkých šancí domácích. Bohužel v 76.min dokázali domácí skórovat, a tak bylo skóre utkání 1:2. Naštěstí jsme dokázali rychle zareagovat. Domácí udělali velkou chybu, kterou dokázal hbitý Markvart potrestat a vedli jsme 3:1. Domácí ještě v 85.min korigovali na 2:3, ale nic dalšího už se nestalo, a tak odvážíme z Neumětel důležité tři body.

SK Hudlice 2:2 Chyňava - Neděle 29.10. 2023 14:30

STŘELCI: Vostárek, Sklenář

Na domácí půdě jsme přivítali velmi kvalitní celek, který k nám přijel bojovat o první místo v tabulce. Hrálo se velmi vyrovnané, tvrdé a svižné utkání. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a oba týmy bojovaly o tři body až do konce zápasu. První šanci měli hosté po rychlém protiútoku, ale hostující kapitán pálil těsně vedle tyče. Poté jsme si vytvořili my několik menších šancí, ale žádná z nich branku hostů neohrozila. Naopak do vedení šla Chyňava, a to ve 30.minutě. Špatně jsme zahráli volný kop, hosté rychle zahráli autové vhazování, tím překvapili naší obranu i brankáře a šli do vedení 1:0. Naštěstí se nám povedlo brzy srovnat. Hezkou individuální akci předvedl Sklenář, který obešel ve vápně hned několik hráčů, předal míč před bránu osamocenému Vostárkovi a ten mohl zakončovat do prázdné branky 1:1. O několik minut později jsme si vytvořili velkou šanci. Pálil Kačírek, ale bohužel ani on, ani dorážející Sklenář hostujícího brankáře nepřekonali. Nic zásadního už se v první půli nestalo, a tak se šlo do šaten za stavu 1:1.Druhý poločas byl velmi podobný tomu prvnímu. Hra se ještě více rozhýbala a oba celky často útočily do otevřené obrany, ale žádné velké šance nepřicházely. Za zmínku stojí střely Kačírka a Červenky, ale ani jedna situace gólem neskončila. V 72.min už jsme se radovali. Sklenář postupoval z úhlu sám na gólmana a svojí příležitost s přehledem proměnil a šli jsme do vedení 2:1. Bohužel hosté dokázali srovnat hned v 76.min. Opět jsme udělali chybu, tentokrát ve středu pole, kde Chyňava získala míč a svůj brejk hosté využili a vyrovnali tak na 2:2. Poté už se nic zajímavého nestalo, a tak oba celky berou pouze bod.

SK Hudlice 1:0 ČL-U Beroun B - Neděle 5.11. 2023 14:00